Cim Cif Yapan Sarışın Asiye

 

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Cinsellik kavramı genel olarak erkeklerin çoğu için oldukça önemli bir kavram, özellikle de ergenlik döneminden beri devamlı Cim Cif istiyor.

Ve mümkün olan her bir anda da kendilerini tatmin etmek istiyorlar. Genel olarak baktığınız zaman da erkeklerin cinsel ilişki sonrası hallerini düşünün.

Kendilerini daha öncesinde olmadığı kadar huzurlu ve mutlu hissediyorlar. Ancak bu durum devamlı aynı şekilde sürmüyor. Çünkü devamlı olarak aynı şeyleri yapmak artık erkekleri zorlayabiliyor.

Monoton bir şekilde yaşanılacak olan cinsel ilişki ise erkeklerin kendilerini kötü hissetmelerine neden olabiliyor. Lakin kadınlar bu konuda çok daha farklı düşünüyor.

Erkeklere göre monoton olan şeyler kadınlar için her zaman olabilecek şeyler olarak ön planda. Özellikle de yenilikler kadınların en çok korktuğu şeylerden biri. Hele cim cif kavramı pek çoğunun benim aksine iğrenmesine yol açabiliyor.

Cim Cif Ne Anlama Gelir?

Kadınların cim cif kavramlarından uzak olmasındaki etkenlerin başında, bunların porno filmlerinde yer alması.

Pek çok kadın bunun gerçek hayatta olamayacak şeyler olmasını düşünebiliyor. Fakat gerçekte cinsellik çok geniş bir kavram. Kadın ve erkeğin tüm çıplaklığı ile karşı karşıya kaldıkları bir durum.

Dolayısıyla bu aşamada utanılacak bir şeyin olmaması gerekiyor. Ben de bunu biliyorum ve size bu şekilde yaklaşıyorum. Genel olarak yeniliklere oldukça açık bir kadınım.

Bunu benimle iletişime geçerek de rahatça görebilirsiniz. En fazla merak edilen cim ve cif ile alakalı sizlere tüm tecrübemi sunuyorum.

İlk olarak cim yani ağza boşalma ile sizi zevkten zevke ulaştıracağımdan emin olabilirsiniz.

Cif Ne Anlama Geliyor?

Boşalma kavramı genel olarak erkeklerin doruk noktalarda oldukları bir kavram olarak ön plana çıkıyor.

Dolayısıyla bu anı ne kadar güzel değerlendirirsek, elde edeceğiniz sonuç da bir o kadar güzel olacaktır. Cim cif ile beraber de bu konudaki isteklerinizi yerine getirmiş olacağız.

Ağza boşalmanın diğer bir yöntemi ise yüze boşalma yani cif kavramı. Bu ikisi de genel olarak benim en sevdiğim kavramlar ve sizin ile yapmaktan büyük bir zevk alacağım.

Randevu almadan asla kapıma gelmeyin adresimi bilen çapkın beyler bu çağrım size!

İlan ID: 5665ec177d3f0c7c

19 Mayıs 2020 09:27

83 Günler, 8 Saatler

Comments