Bahar Modası Bayan Ceket Kombinleri 

Bahar Modası Bayan Ceket Kombinleri  bilindiği üzere modacılar artık farklı sezonlar için farklı modeller üretmeye başladı.

Moda çok çabuk tüketilen bir olgu haline geldi ve her geçen yıl modacılar en baştan kurallarla hünerlerini sergiliyorlar. Modadan geri kalmak istemeyenler en yeni ve güzelini bulmak isteyenlerde takibe başladı.

Bu yıl bahara girerken defilelerde ürünler sergilendi ve tanıtıldı. İster spor ister klasik tarzda olsun ceketler kombinlerin bahar aylarında vazgeçilmez unsurlarıdır.

Bu yıl da 80’li yıllara tekrar dönüş bekleniyor.

Kadınlar İçin Kısa Ceket Modelleri

Sonbahar sezonunda kısa ceketler tercih sebebi olabilir. Hem eteklerin üzerinde hem de pantolon üzerinde kullanılabilir.

Bahar aylarına uygun kumaşlar tercih edilmelidir. Yağmurluk tarzı, mat veya parlak kumaşlar olabilir. Renklerde ise sonbaharın vazgeçilmez rengi kahverengi hakimdir.

Tabi kırmızı, siyah ve bej renkleri de bunlar arasındadır.

Bu ceketler erkek ceket reyonundan alınmış gibi gözükse de bayanlar için vazgeçilmezdir. Ünü gittikçe artan özgün bir modeldir. Kürk detayları olan bu ceketler ön planda yer almaktadır.

Etekle güzel bir kombin oluşturulabilir. En ünlü renkleri gri, haki, siyahtır. Hiç modası geçmeyen cekettir.

Çalıştığınız ortamda kullanılacaksa kısa siyah, kahverengi olanları önerilirken gündelikte kullanılacak ceketlerin ise uzun olması öneriliyor.

En dikkat çekici renkleri kırmızı, mavi ve kahverengi tonlarıdır.

Parlak Kumaştan Yapılan Ceketleri Kadınlar Çok Sevdi

Bu tarz ceketlerde üzerinde işlenen desenin pek bir önemi yoktur. Sadece kumaş kalitesi ve kesimi ön plandadır. Dikkat çeken bir modeldir.

Eğer parlak ceket tercih ediliyorsa kesinlikle parlak bir ayakkabı ile kombinlenmelidir. Renkler siyah, çikolata rengi, bronz ve kremdir.

Kapitone Ceket Modeli Belin altında uzunluğa sahiptir bu modeller. İşlemeli, yüksek yakaları ön plandadır. Renkleri oldukça fazladır. Turkuaz, zümrüt yeşili bunlardan birkaçı.

Bu ceketler erkek ceket reyonundan alınmış gibi gözükse de bayanlar için vazgeçilmezdir. Ünü gittikçe artan özgün bir modeldir. Kürk detayları olan bu ceketler ön planda yer almaktadır.

Etekle güzel bir kombin oluşturulabilir. En ünlü renkleri gri, haki, siyahtır. fazladır Turkuaz

Kendi içinde çeşitliliği az bulunan bir modeldir. Uzun ceket tarzındadır. Spor görünmek isteyen ve aksesuar kullanmayı sevenler için vazgeçilmezdir. Renkleri mavi ve lacivert tonları.

Bayanlar dikkat çekici bir ayakkabı veya çantayı nasıl kombinleyeceğini bilmiyorsa bu ceket genelde kurtarıcıları olmaktadır. Çoğu kot kombinleri bahar aylarında yazlık elbiselerin üzerinde de tercih edilmektedir.

Çabasız şıklık sokak modası her geçen gün ün kazanıyor. Gündelik kıyafetlerin üzerine alınacak bu ceket bir anda elbisenin havasını değiştirebilir.

Renkler ise artık gözü yormaması kaydıyla önemli değil tüm renkler kullanılabilir.

5 Nisan 2020 10:00