Kadınlar En Çok Nelerden Etkilenirler

Kız etkilemek birçok yolu vardır, genel kültürü fazla olan erkekler kızlar açısından her zaman bir adım daha önde olmuşlardır.

Çünkü kızlar bir erkekle tanıştıktan sonra ilk dikkat edeceği şey erkeğin zekası ve bilgi birikimidir. Fazla konuda bilgisi olmayan ve genel kültürü çok az derecede olan erkeklerin kızları etkilemesi biraz daha uzun sürebilir.

Çünkü yapılan araştırmalara göre kızlara para, araba, zeka, dış görünüş ve genel kültür gibi seçenekler sunularak hangi tarz erkeklerin dikkatlerini çektikleri sorulmuştur.

Kızların çoğunluğu cevap olarak ise genel kültür ve zekayı seçmiştir. Bu demek oluyor ki kızlar zeka ve genel kültüre paradan daha fazla değer veriyor.

Tabii kızdan kıza değişir bu durum. Bazı kızları da ne kadar genel kültürünüz ve bilginiz olursa olsun her konuda, bir türlü etkileyemezsiniz.

Genel Kültür İle Kız Nasıl Etkilenir?

Bir kızı etkilemek ve onun duygularına etki etmek istiyorsa bir insan ve bunu genel kültürle yapacaksa şimdiden oturup kitap okuması gerekmektedir.

Çünkü kitap okumaktan daha fazla genel kültürü arttıracak bir şey henüz bilinmiyor. Sadece kitap değil çeşitli makale, dergi, ansiklopedi ya da fıkra.

Akıllarına gelebilecek her konuda ki yazıları okumak o kişinin genel kültürünü oldukça üst seviyeye çıkaracaktır. Böylece kızları bu şekilde etkilemesi de olası bir hal alacaktır.

Tabii ki sadece genel kültür bilerek kız etkilemeniz doğru değil ki bu zaten güç bir şeydir.

Kadın Etkilemek Bir Sanattır

Genel kültürün yanı sıra kızlara sunulan diğer seçeneklere de az çok sahipseniz kızların size hayır deme ihtimali çok çok düşük seviyelerde diyebiliriz.

Ama bu şekilde giderek kızları etkilemek yerine ciddi tepkilerde alabilirsiniz, o yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Çünkü her kız genel kültürden etkilenmez ve sürekli olarak etkilemek için bu konuları açmanız kızların sizden soğuyarak uzaklaşmasına neden olacaktır.

Ama genel kültürün dışında diğer özelliklere az da olsa sahip olan bir erkeğin kız etkileme şansı yüksektir.

Tüm bunlara sahip olsanız bile ilk olarak genel kültür ile kızları etkilemeye başlamanız en doğrusu olacaktır.

7 Nisan 2020 09:42