İlkbahar Yaz Çanta Modelleri 2020

2020 moda sezonunda çantalar oldukça ön plana çıktı. İlkbahar ve yaz aylarının salaş, özgür ve gezgin ruhunu taşıyan çantalar, bayanların beğenisi kazanıyor.

Vitrinlerde dikkat çeken çantalar, kullanılacak mekana ve ortama göre farklı tasarımlarla koleksiyonlarla yer almaktadır. 2020 sezonunda çanta modasını özellikle plaj modası ve sokak modasının belirlediğini söyleyebiliriz.

Bohem Havasını Yansıtan Hasır Çantalar

Özgür ruhların karşılığının modaya yansımasıyla dikkat çeken bohem stili, 2020 sezonunda modaya hakim oldu diyebiliriz.

Bohem stilin bir parçası olan hasır çantalar, hem sokak modasında hem plajlarda hem de sahil kenarında davetlerde kullanılarak kombinlere uyum sağlayabilmekte.

Hasır çanta modellerinde, omuz çantası, küçük çantalar, sırt çantaları, sepet el çantaları ve portföy çantaları görmek mümkün.

Rahatlığın Simgesi Spor Sırt Çantaları

2020 yılında sırt çantalarını her mevsim göreceğiz diyebiliriz. Kış aylarında deri, süet ve nubuktan üretilen sırt çantaları bayanlar tarafından tercih edilen çanta tasarımları oldu.

İlkbahar ve yaz aylarında ise hasırdan, ipten ve bezden tasarlanan sırt çantaları sezonda damga vurdu.

Bayanların eşyalarını taşımaları için büyük bir rahatlık sağlayan sırt çantaları, sokak modasının yanı sıra iş hayatında da çok tercih edilmektedir.

Davetlerin Vazgeçilmezi Portföy Çantalar

Sadece özel davetlerde görebileceğiniz portföy çantaları artık her yerde kullanmak moda.

İlkbahar ve yaz aylarında çoğunlukla hasır ve bez hasır çanta modelleri dikkat çekmektedir. Etnik desenlerle süslenen, boncuk ve püskül detayların kullanıldığı çantalar, bahar ve yaz ayları için ideal modeller arasındadır.

Protföy çanta modellerinde, büyük ve küçük boyları olarak bulabilirsiniz. Özel davet ve organizasyonlarda kutu şeklinde tasarlanan, hasır veya örgü iplerle yapılan portfföy çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Sahillerde Boy Gösteren El Çantaları

El çantaları özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sahilleri çağrıştırmaktadır.

Genellikle plaja giderken kullanılan el çantalarında büyük boy tercih edilerek, aksesuarlar ve eşyaların taşınması hem kolay hem de şık olmaktadır.

Hasırdan, ipten ve bez kumaştan tasarlanan el çantaları, 2020 sezonunda sahillere damga vurdu diyebiliriz.

Özellikle resim baskılı bez çantalar oldukça dikkat çekmektedir.

10 Nisan 2020 09:58