İstanbul Kadını Kayık Yaka Bluz Modelleri

Son bir kaç yıldaİstanbul kadını için popülaritesi daha fazla artan sokaklarda, mağaza vitrinlerinde, dergilerde veya podyumlarda sık sık görülen ve farklı modeller ile burada!

Renkleri çokça olan yaz aylarının vazgeçilmezi olan efil efil olup rahatlık seviyesinde çok yüksekte olan kayık yaka bluz modelleri bu yılda oldukça popüler.

İstanbul Kadını Nasıl Giyinir?

Kayık yaka bluz kombinleri yapılması oldukça basit kombinlerdir. Nedeni ise kayık yaka bluzların her şeyin üzerine oldukça güzel ve şık olmasıdır.

Kayık yaka bluzlar kot etekler ve diğer her türlü etek modeli, jean pantolonlar ve diğer pantolon modelleri, şortlar ile oldukça güzel olmaktadır.

Kayık yaka bluz giyilir iken eğer giyen kişinin omuzu geniş ise iki omuzunu da açmak yerine tek omuzlu olarak kıyafeti giymek daha güzel bir kombin olacaktır.

Ancak giyen kişinin daha kalın olmayan veya daha zarif bir omuzu var ise iki omzunu da rahatça kullanabilir.

Kadınlar Nerelerde Bluz Giyier?

Kayık yaka bluzlar genel olarak her ortama oldukça uygun olabilecek kıyafet seçeneklerindendir.

Örneğin sahilde bikini üzerine, arkadaş buluşmalarında, organizasyonlarda, düğünlerde, günlük olarak giyildiğinde oldukça şık ve güzel olabilirler

Kayık yaka bluzların giyilecek yer alternatifi çok fazla olduğundan dolayı altına giyilecek ayakkabı seçeneği de bir o kadar fazladır.

Stiletto, sandalet, dolgu topuk, bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı vb. tarzda ayakkabılar giyilen kombinin altına oldukça şık ve zarif olabilir.

İstanbul Bayan Hangi Takıları Kullanmalı

Kayık yaka bluz üzerine takılan uzun kolyeler veya daha küçük aksesuarlar oldukça şık durmaktadır.

Kayık yaka bluzlar neredeyse her yerde satılan kıyafet türlerindendir. H&M, Pull and Bear, Bershka, Trendyol, Koton vb. birçok tanınmış markada bulunabileceği gibi sokaklarda gördüğümüz birçok butikte de sıkça görebiliriz.

Kayık yaka bluz modellerinin avantajlarından biride birçok farklı rengi ve modeli olduğundan dolayı her yerde kolayca bulabilmek ve kolayca ulaşabilmektir.

Kayık yaka bluz modelleri dikim açısından oldukça basit olduğu için evde kullanılmayan kıyafetler veya fazla kumaşlar bu tarz bir bluza kolayca çevrilebilir. Bunun için internet üzerinden video paylaşılan sitelerden yardım alınabilir.

3 Nisan 2020 18:39