Kadın Siyah Uzun Elbise Modelleri

Kadın elbise modelleri ve renkleri içinde bayanların asla vazgeçemedikleri, siyah uzun elbise modelleridir.

Yaz kış, her mevsim giydikleri, sokak modasında ve özel davetlerde her daim karşınıza çıkan elbise modelidir.

Birçok farklı aksesuarlarla kombin yapılabildiği için farklı stiller oluşturabilmek mümkündür. Özel Davetlerde Siyah Uzun Elbise

Özel davet ve organizasyonlarda giymek için seçilen siyah uzun elbiseler, zarif ve şık duracaktır. Diz altına kadar ya da ayak topuğa kadar uzun tasarımları tercih edebilirsiniz.

Askılı, düşük kollu veya straplez siyah elbise modelleri gideceğiniz davet için ideal bir seçim olacaktır.

Siyah elbisenin altına ayakkabı tasarımı olarak, stiletto, ince bantlı açık ayakkabı veya platform topuk ayakkabı giyebilirsiniz.

Hatta ayakkabınızı renkli seçerek daha şık bir kombin yapabilirsiniz.

Kadın Modasında Siyah Uzun Elbise

Günlük yaşamda her mevsim giyilebilen siyah elbiseler, ceket, yelek ve kemer detaylarıyla farklı stiller yaratabilirsiniz.

Siyah uzun bayan elbise modellerinde yaz koleksiyonunda; İnce askılı, kalın askılı, bisiklet yakalı kapalı modelleri bulabileceğiniz gibi, kış aylarında; Uzun veya yarım kollu modelleri markaların koleksiyonlarında bulabilmeniz mümkündür.

Sokak modasında kış aylarında siyah uzun elbiseyi şöyle kombinleyebilirsiniz. Diz altında ya da uzun siyah elbisenin altına kısa bot ve dolgu bot giyip, üzerine kısa deri ceket giyerek çok havalı bir kombin yapabilirsiniz.

Bahar aylarında; siyah elbisenin altına spor ayakkabı veya makulen bir ayakkabı modeli giyerek, üzerine giyeceğiniz kot ceketle spor veya klasik bir şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yaz ayları tabii ki en çok kombin yapılabilme özelliğine sahip bir ay… Yazın siyah elbiseleri, özellikle son yıllarda oldukça moda olan spor ayakkabılarla giyebileceğiniz gibi sandalet, espadril ve dolgu topuk ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Aynı zamanda takı aksesuarlarıyla da kıyafetinizi renklendirebilirsiniz.

Koleksiyonlarda Yer Alan Siyah Uzun Elbise Modelleri

Siyah uzun elbise modellerinde dar uzun, belden kloşlu, büzgülü, fırfır detaylı ve düşük kollu siyah elbise modelleri bu sezona damga vurdu diyebiliriz.

Özellikle İstanbul’da yaşayan ve uzun elbise seven bayan kullanıcılar tarafından bu bilğiler verilmiştir.

Siyah elbiselerde aynı zamanda otantik hava da eserken nakış ve püskül detaylar elbiselere hareket katmaktadır.

4 Nisan 2020 12:39