Kadınlar Arası Toplantılar İstanbul

Kadınlar arası toplantıların nedeni nedir? İstanbul kadın hakları konusunda bilinçli kadınlarımız her türlü organizasyona ev sahipliği yapmakta.

Detaycı bakış açılarına sahip kadınlar, konuları uzun uzun konuşma hevesleriyle insanlardan özverili bir dinleme şekli beklerler.

Bunu her zaman karşı cinste göremeyebilir kadınlar. Duyguların anlaşılması için ve en önemlisi rahatlayabilmek umuduyla bir arkadaşa, bir dosta ihtiyaç duyar.

İstanbul Kadınlar O Toplantılarda Ne Olur?

Kadın toplantıları en az iki kişinin ama daha keyifli olması adına birkaç kişilik ortak sesin buluştuğu en iyi tedavi edici ortamlardır.

Konuşulur, susulur, karşılaştırmalar yapılır, nedenler aranır. Başkalarına ait yanlışlar duyulur hatalar bulunur.

sosyal istanbul kadinlar

sosyal istanbul kadinlar

Bu ilişkiler kadın için bir yenilenmedir aslında. Dirilir kadın, kendi içinde yeni bir savaşı başlatana kadar. Toplantıların önemi burada ortaya çıkar.

Kimi zaman bir yandaş bulma isteğinden dinlenir. Kimi zaman gelme ihtimali olan bir duygu patlamasını küle döndürme, soğutma, yatıştırma önleminden, mecburi hissinden…

Her Zaman Masum Olmayabilir Kadınlar!

Kadın için kabul edilmeyen bir durum vardır ki o da içten içe büyüttüğü rekabet duygusudur.

Bu toplantılar rakiplerinin eksilerini görmek için kaçırılmayacak fırsatlardır. Kötülükten değildir elbette. Bazen içindeki gücün varlığını hatırlayabilmek için en iyi yöntem bu olabilir.

Sosyalleşmenin, kabukları kırmanın en doğru yolu olmasa da en etkili yolu budur. Çözümsüzlüklerin, akla gelmeyecek önerilerle yok olması bu toplantılara olan bağlılığı daha çok artırır.

Ne Konuşur Sosyal Kadınlar?

Nedeni çocuklar olabilir, erkekler olabilir, burçlar, alışveriş, moda, sorunlar, kaynana, görümce, koca, konu bunlardan biri ya da bir kaçı olabilir.

Alışverişe çıkıp bir şeyler aldıktan sonra indirimlerden bahsetmek, alınan şeyi beğenilere sunmak, bununla övünmek bir kadın için vazgeçemeyeceği bir tutkudur.

Ama daha çok ilişkiler üzerine zihinler yorulur. Kadına nasıl olduğunun sorulması bile bir kadın için bu toplantılarda kısa günün karıdır.

sosyal istanbul kadinlar

sosyal istanbul kadinlar

Karşılık olarak, bir şeyin olmadığını söylüyor olsa bile kadın, mimiklerinden kendini ele vereceğini bilir. Yuvarlak cevaplar vererek geçiştirmeye çalışılan her konunun altında, deşilmesini gereken muhakkak bir şeyler var demektir.

Kadın dertlerine karşı bir erkek kadar ketum değildir. Birlikte yapılan konuşmaların bu ince duvarları devirmesi bu nedenle çok zor değildir.

Ev Ekonomisine İstanbul  Kadınlar Sağladığı Faydalar!

Kadınlar önemli toplantılar için düğün organizasyonlar için giyilecek hiçbir şeyin olmadığını söylediğinde koca bir kıyafet odasının kapıları ardına kadar açılır bu toplantılarda.

Para harcamaya gerek yoktur. Sınırsız kombin yapma şansı doğar. Fikir birlikteliği ile harika bir sonuç ve etkileyici bir kadın çıkar ortaya.

Bu toplantılar onların en büyük meditasyon, güzelleşme, arınma yöntemidir.

15 Nisan 2020 14:27